اشتباهات رایج فلزیابی که افراد مبتدی مرتکب میشوند

yaghoub مقالات فلزیاب , , , , , , , , ,

اشتباهات رایج فلزیابی که افراد مبتدی مرتکب میشوند

اشتباهات رایج فلزیابی

فلزیابی نیز مانند هر کار دیگری نیاز به تجربه دارد. و افراد مبتدی که تازه وارد این عرصه شده اند تا زمانی که به تجربه کافی دست پیدا نکنند جتما اشتباهاتی خواهند داشت و اگر از تجربیات افراد کهنه کار در این زمینه استفاده نکنند ممکن است فلزیابی را برای همیشه کنار بگذارند! ما در اینجا  با استفاده از یافته های علمی و تجربیات کاوشگران قدیمی تعدادی از اشتباهات رایج را برای شما آماده کرده ایم پس اگر میخواهید که از هدر رفتن وقت و هزینه خود جلوگیری کنید با ما در ادامه همراه باشید.

برخی از اشتباهات رایج فلزیابی که افراد مبتدی مرتکب میشوند:

  • خرید دستگاه پیشرفته توسط افراد مبتدی

بسیاری از دستگاههای فلزیاب در بازار وجود دارند که برای مصارف گوناگون و افراد با تجربه های متفاوت طراحی و ساخته شده اند و اشتباهی که بسیاری از افراد مبتدی مرتکب میشوند این است که  را خریداری میکنند که برای انها بسیار پیچیده است و باعث میشود که این افراد از ادامه کار با دستگاه نا امید شوند و برای همیشه فلزیابی را کنار بگذارند.

  • یاد گرفتن اینکه چگونه حفاری کنید

اشتباهات رایج فلزیابی

اولین توصیه افراد با تجربه به افراد مبتدی این است که باید اصول اولیه را یاد بگیرند و آن را رعایت کنند این اصول اولیه اولیه این است که چگونه جایی را حفر کنند و بعد آن را پر کنند و این را یک هنر میدانند. زیرا بهترین راه برای ممنوع شدن فلزیابی در شهر شما ایجاد چاله های متعدد در نقاط مختلف و رها کردن آنها است! برای یادگیری این کار استفاده از توصیه های کاوشگران با تجربه است.

  • استفاده از ابزار حفاری نا مناسب

یکی دیگر از اشتباهات رایج فلزیابی انتخاب ابزار کار نا مناسب است.تعداد زیاد و مختلفی از انواع وسایل حفازی در بازار موجود است از بیلچه های کوچک تا بیل های بزرگ، همگی موارد استفاده مخصوص به خود را دارند و نباید از یک ابزار برای هرکاری استفاده کرد. 

  • کاوش در محل های ممنوعه

اشتباهات رایج فلزیابی

از دیگر خطا های رایج فلزیابی توجه نکردن به محل کاوش است. باید توجه داشته باشید که کاوش در مناطق ممنوعه میتواند دارای پیامد های غیر قابل جبران و دارای هزینه های زیاد باشد.  همیشه به حریم خصوصی افراد توجه داشته باشید و به آن احترام بگذارید و از کاوش در املاک شخصی افراد پرهیز کنید.  قبل از کاوش در اماکن عمومی از قوانین محلی کسب اطلاع کنید و همیشه به یاد داشته باشید که نوع رفتار شما به عنوان یک کاوشگر بر روی تمام کاوشگران قبل و بعد از شما تاثیر خواهد گذاشت.

  • کاوش بدون علم و دانش کافی

فیلم هایی که در مورد کشف گنج های بزرگ در اینترنت می بینید فقط حاصل شانس نبوده اند! معمولا یک کاوشگر خوب یک محقق خوب نیز هست. اگر شما به دنبال کشف اشیاء باستانی هستید پس در یک مکان تاریخی و باستانی که قبلا هم کاوش نشده باشد باید کاوش کنید. تعداد بسیاری از ویدئو ها و کتاب های آموزشی به صورت آنلاین وجود دارند که میتوانند به شما برای تبدیل شدن به یک کاوشگر بهتر کمک کنند.

این مطلب مرتبط است با :

شاید دوست داشته باشید:

بررسی فلزیاب E-Trac شرکت ماینلب

بررسی فلزیاب E-Trac شرکت ماینلب Minelab E-Trac فلزیاب حرفه ای است که به خوبی شناخته نشده است. شهرت شرکت ماینلب به خاطر ارائه دستگاه های باکیفیت می باشد و در مورد فلزیاب E-Trac انتظار می رود که مانند سایر محصولات ماینلب باشد. برای شناخت بهتر این دستگاه در ادامه با ما همراه باشید تا به […]

کارشناس علائم باستان شناسی

کارشناس علائم باستان شناسی کاهی اوقات شما نشانه هایی دارید که نمدانید تکلیف این نشانه ها مشخص نیست و یا این که آیا این نشانه مبنی بر وجود گنج است یا بر اثر فرسایش طبیعی به وجود آمده اگر شما نمی خواهید مثبت فکر کنید باید هر نشانه ای  میبینید را از قلم ندارید .خب […]

فلزیاب تهران | فلزیاب تبریز | فلزیاب شیراز

نمایندگی فلزیاب تهران و شهرستان های ایران فلزیاب تهران به عنوان نمایندگی مرکزی فلزیاب در خاورمیانه تولیدکننده انواع دستگاه های کاوشگر با بهترین کیفیت ممکن می باشد که با نام IKPV بیش از ۲۰ سال سابقه در حال خدمت گذاری به کاوشگران باستان شناسان می باشد. شرکت فلزیاب ایرانی IKPV فلزیاب IKPV نام یک برند […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =


Call Now Button