فلزیاب CS770XD
فلزیاب CS770XD تولید C.SCOPE انگلستان
۱۳۹۷-۰۷-۱۵
فلزیاب CS4Pi
فلزیاب CS4Pi تولید کمپانی C.SCOPE انگلستان
۱۳۹۷-۰۷-۱۶

انواع فلزیاب ضدآب

انواع فلزیاب ضدآب

انواع فلزیاب ضدآب

انواع فلزیاب ضدآب

انواع فلزیاب ضدآب

انواع فلزیاب ضدآب

دو نوع فلزیاب ضدآب وجود دارد فلزیاب پالسی و فلزیاب های VLF یا فرکانس بسیار کم. هر یک از این نوع فلزیاب ها مزایای منحصر به فردی را به شما ارائه می دهد.

فلزیاب فرکانسی

فلزیاب PI یا پالسی با فرستادن سریع پالس های الکترونیکی به زمین مورد نظر شما کار می کنند. این جریان الکترونیکی توسط شن و ماسه مرطوب یا زمین های معدنی تحت تاثیر قرا نمی گیرند و به فلزات گرانبها حساس هستند. فلزیاب فرکانسی بهترین ابزار برای کاوش در ساحل، غواصی و جستجو در اعماق آب می باشد.

فلزیاب VLF

فلزیاب با فرکانس بسیار پایین (VLF) حساسیت زیادی نسبت به سکه، طلا و جواهر و آثار دارد و برای هر قطعه فلزی که پیدا کرد به شما هشدار نمی دهد. این نوع مدار فلزیاب توسط کانی های زمین تحت تاثیر قرار می گیرد، اما دارای تنظیم حساسیت است که شما می توانید برای کنترل این اثرات در طول جستجوی خود از آن استفاده کنید.

آیا فلزیاب ضدآب می تواند در زمین استفاده شود؟

انواع فلزیاب ضدآب

انواع فلزیاب ضدآب

بله، همه فلزیاب های ضدآب که شرکت ارائه می دهد هم در زمین و هم در زیر آب استفاده می شود و از این ها می تواند به آسانی در مکان های خود استفاده کنید.

در کجا می توان از فلزیاب ضدآب استفاده کرد؟

چگونه شما تصمیم می گیرید که از فلزیاب ضدآب خود در کجا استفاده کنید؟ این احتمال وجود دارد که شما قصد استفاده از انواع فلزیاب ضدآب را در هنگام راه رفتن در کنار ساحل، در کنار رودخانه ها یا در اطراف دریاچه ها را داشته باشید. اگر شما غواص هستید، جستجوی کشتی های غرق شده نیز ممکن است یک گزینه هیجان انگیز باشد.

کدام نوع از انواع فلزیاب ضدآب بهترین است؟

مهم است که کمی از وقت خود را برای تصمیم گیری در انتخاب یک فلزیاب ضدآب در میان انواع فلزیاب ضدآب بگذارید. برخی از مواردی که برای انتخاب فلزیاب ضدآب باید در نظر بگیرید عبارتند از:

  • مکانی که قصد کاوش در آن را دارید (آب شور یا آب شیرین)
  • در چه عمقی از آب قصد کاوش دارید.
  • آیا این فلزیاب ، دستگاه اصلی شما است و از آن در خشکی و مناطق مرطوب استفاده می کنید یا فقط در مناطق مرطوب و غواصی

پاسخ های شما به این سوالات کمک خواهد کرد که جستجو برای یک فلزیاب ضدآب در میان انواع فلزیاب ضدآب آسان شود. برای مثال اگر قصد کاوش در آب شور را دارید می توانید یک فلزیاب PI را انتخاب کنید زیرا برای آن نوع آب مهم نیست. اگر قصد غواصی دارید، نیاز دارید باید مقیاس عمق را به عمقی که در آن قصد کاوش دارید مقایسه کنید سپس نقطه زنی را شروع کنید.

چه لوازم جانبی برای شناسایی فلز زیر آب مورد نیاز است؟

هدفون ضدآب

هدفون ضدآب

برای موفقیت و کاوش در آب باید ابزارهای مناسب داشته باشید. برخی از ابزارها وجود دارد که جستجوی شما را ساده تر می کند و می تواند بعدا آن ها را کنار گذاشت، اما برخی از لوازم جانبی باید از ابتدا از آن ها استفاده کرد.

برای شروع مهم است که شما یک هدفون ضدآب داشته باشید. هدفون ضدآب به شما اجازه می دهد در عمیق ترین قسمت های آب صدای هشدار دستگاه فلزیاب را بشنوید و قدیمی ترین هدف ها را در زیر آب پیدا کنید. فلزیاب های ضدآب اعلب شامل مجموعه ای از ابزار های مورد نیاز و هدفون ضدآب هستند.

اگر قصد کاوش در شن و ماسه را دارید، مهم است که شما یک بیلچه، صافی شن و دسته طولانی برای سرعت بخشیدن به شناسایی هدف های خود داشته باشید.

کاوش فلزات در زیر آب با

انواع فلزیاب ضدآب

خرید فلزیاب

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فروش فلزیاب در تهران به همراه گارانتی معتبر و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

برخی از محصولات IKPV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − سه =

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , ,
همین حالا تماس بگیرید