دفترچه راهنمای فلزیاب فیوچر

دفترچه راهنمای فلزیاب فیوچر

prihossein فلزیاب OKM, فلزیاب خارجی , ,

دفترچه راهنمای فلزیاب فیوچر

دفترچه راهنمای فلزیاب فیوچر
دفترچه راهنمای فلزیاب فیوچر

معرفی شرکت فلزیاب OKM آلمان

شرکت  آلمان تولید کننده فلزیاب ، رادارهای نفوذی زمین ، تجهیزات الکترونیکی زمین شناسی و سایر تکنولوژی های شناسایی فلز است که در سال ۲۰۰۲ در شهر آلتنبورگ (Altenburg) ایالت تورینگن آلمان واقع در ۴۵ کیلومتری جنوب لایپزیگ تاسیس شد. از سال ۲۰۰۲ تا کنون این شرکت توانسته محصولات با کیفیت و کارایی بالا را طراحی و تولید نماید.این شرکت با استفاده از تکنولوژی های بروز توانست فلزیاب های تصویری با کیفیتی را به بازار عرضه نماید و طرفداران بسیاری را به خود جذب کند و اکنون به یکی از برند های معروف فلزیاب در دنیا تبدیل شده است.

این شرکت فلزیاب دارای زمین های تست مختلف برای تست دستگاههای فلزیاب است که در این زمین ها سعی شده است تا حد امکان شرایط طبیعی فراهم شود تا کارایی فلزیاب ها مورد ارزیابی قرار گیرد و کارایی آن مشخص گردد.یکی از معروف ترین دستگاههای فلزیاب این شرکت دستگاه فلزیاب فیوچر آی ۱۶۰ ( Future i 160 ) می باشد که توانایی بالایی در کاوش دارد و می تواند تصویری از محل کاوش به اپراتور نشان دهد.

فلزیاب فیوچر

دفترچه راهنمای فلزیاب فیوچر

PDF

PDF

PDF

PDF

دفترچه راهنمای فیوچر آی ۱۶۰ به زبان انگلیسی

 

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب EAGLE GTA 2500

فلزیاب EAGLE GTA 2500

طلایاب و فلزیاب EAGLE GTA 2500 فلزیاب EAGLE GTA 2500 نسبت به همه نوع فلز حساس بوده و می‌تواند وجود هر نوع فلزی را در حوضه‌ای عملکرد خود در زیر زمین و یا زیر آب تشخیص دهد و با توجه به میزان برد دستگاه می‌توان از آن برای ردیابی لوله‌های فلزی، کابل‌ها و یا سایر […]

فلزیاب GPX 4800

فلزیاب و طلایاب GPX 4800 محصول شرکت ماینلب

فلزیاب و طلایاب GPX 4800 | فلزیاب استرالیایی شرکت ماین لب استرالیا را میتوان شناخته شده ترین شرکت تولید فلزیاب دانست. این شرکت در حومه شهر Salisbury در جنوب استرالیا قرار دارد و با بیش از ۳۰ سال سابقه در ساخت دستگاههای فلزیاب ، گنج یاب و سایر دستگاههای امنیتی همواره جز برترین های این حوزه […]

فلزیاب EQUINOX 800

فلزیاب EQUINOX 800 محصول ماین لب استرالیا

فلزیاب EQUINOX 800 محصول ماین لب استرالیا سازگار با شرایط مختلف زمین و هدف های گوناگون می باشد. این محصول از سری گنج یاب های شرکت Minelab استرالیا و نسل جدید فلزیاب EQUINOX 600 می باشد.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *