سوپر سنسور مگنومتر | اسکن تصاویر با وضوح بالا

سوپر سنسور مگنومتر | اسکن تصاویر با وضوح بالا

prihossein فلزیاب OKM, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , ,

سوپر سنسور مگنومتر | اسکن تصاویر با وضوح بالا

معرفی سوپر سنسور مگنومتر او کا ام

لوازم جانبی فلزیاب ما با بسیار از فلزیاب های OKM سازگار هستند و برای بهینه سازی فرآیند کاوش و پشتیبانی از تجزیه و تحللیل اهداف مورد استفاده قرار می گیرند. سوپر سنسور مگنومتر یک آنتن اختصاصی با ویژگی های یک فلزیاب حرفه ای است. هدف های کوچ فلزیاب مانند قطعات طلا، سکه، حلقه ها، طلا و جواهرات و دیگر اشیاء با ارزش فلزی که در زیر زمین پنهان شده اند، می تواند به راحتی با این آنتن پیدا شود. همچنین برای شناسایی اشیاء بزرگتر مانند جعبه ها، پناهگاه ها، لوله ها، سدها، میله های طلا یا نقره و دیگر هدف های فلزی که در عمق زیاد خاک دفن شده اند این سوپر سنسور بسیار مناسب است.

نحوه استفاده از سوپر سنسور مگنومتر با فلزیاب Gems
نحوه استفاده از سوپر سنسور مگنومتر با فلزیاب Gems

نحوه استفاده از سوپر سنسور مگنومتر با فلزیاب Rover C II
نحوه استفاده از سوپر سنسور مگنومتر با فلزیاب Rover C II

از آنجا که این سوپر سنسور مگنومتر از تکنولوژی یک پارچه استفاده می کند، قابلیت ارائه با وضوح بالا در خاک های سخت و زمین های معدنی را دارد. سوپر سنسور مگنومتر یک پروانه عمودی ۱ متر است که کار را در مناطق با دسترسی دشوار و زمینه های ناهموار آسان می کند. علاوه بر این، سنسور سوپر (اگر همراه با نرم افزار Visualizer 3D استفاده شود) دارای یک امکان تفکیک مجزا برای تشخیص فلزات آهنی و غیر آهنی است.

هیچ فلزیاب دیگری نمی تواند با عمق نفوذ سوپر سنسور OKM کاوش کند. کنترل تفکیک مانع از نشاسایی هدف های ناخواسته مانند قوطی کنسرو و فلزات ریز و مزاحم می شود.

سوپر سنسور مگنومتر فلزیاب Rover C II

قابلیت های سوپر سنسور مگنومتر

  • قابلیت شناسایی فلزات و حفره
  • اسکن با وضوح بالا
  • مناسب برای شناسایی هدف های فلزی
  • امکان تفکیک فلزات آهنی، فلزات غیرآهنی و حفره در نرم افزار ویژوالیزر سه بعدی
  • طراحی با وزن سبک
  • عملکرد راحت و آسان
  • اندازه: ۱۰۰ در ۱۰ در ۱۰ سانتی متر
  • ۲ سال گارانتی (محدود در کشورهای خارجی)

پشتیبانی سوپر سنسور مگنومتر از فلزیاب های زیر

PDF

PDF

خرید فلزیاب

جهت خرید انواع فلزیاب از به همراه گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش، آموزش رایگان، تست در حضور مشتری و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می توانید به صورت ۲۴ ساعته با مشاورین ما از طریق شماره تماس ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس داشته باشید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب EAGLE GTA 2500

فلزیاب EAGLE GTA 2500

طلایاب و فلزیاب EAGLE GTA 2500 فلزیاب EAGLE GTA 2500 نسبت به همه نوع فلز حساس بوده و می‌تواند وجود هر نوع فلزی را در حوضه‌ای عملکرد خود در زیر زمین و یا زیر آب تشخیص دهد و با توجه به میزان برد دستگاه می‌توان از آن برای ردیابی لوله‌های فلزی، کابل‌ها و یا سایر […]

فلزیاب GPX 4800

فلزیاب و طلایاب GPX 4800 محصول شرکت ماینلب

فلزیاب و طلایاب GPX 4800 | فلزیاب استرالیایی شرکت ماین لب استرالیا را میتوان شناخته شده ترین شرکت تولید فلزیاب دانست. این شرکت در حومه شهر Salisbury در جنوب استرالیا قرار دارد و با بیش از ۳۰ سال سابقه در ساخت دستگاههای فلزیاب ، گنج یاب و سایر دستگاههای امنیتی همواره جز برترین های این حوزه […]

فلزیاب EQUINOX 800

فلزیاب EQUINOX 800 محصول ماین لب استرالیا

فلزیاب EQUINOX 800 محصول ماین لب استرالیا سازگار با شرایط مختلف زمین و هدف های گوناگون می باشد. این محصول از سری گنج یاب های شرکت Minelab استرالیا و نسل جدید فلزیاب EQUINOX 600 می باشد.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *