فلزیاب صنعتی FISHER M-97
فلزیاب صنعتی FISHER M-97 محصول کشور آمریکا
۱۳۹۷-۰۵-۲۹
فلزیاب و طلایاب
دستگاه فلزیاب و طلایاب SHARP-SHOOTER II
۱۳۹۷-۰۶-۰۱

فلزیاب تفریحی چیست

فلزیاب تفریحی

فلزیاب تفریحی

فلزیاب تفریحی چیست

فلزیاب تفریحی چیست

فلزیاب تفریحی چیست

فلزیاب تفریحی Hobby Metal Detector ) به های گفته می شود که هدف از استفاده از آن یافتن گنج و دفینه با عمق زیاد نیست و بیشتر به کاوش سطح خاک با عمق کم می پردازد و معمولا وسایل شناسایی شده توسط دستگاه های فلزیاب تفریحی هدف هایی مانند پیچ، میخ، درب کنسرو، کلید، سکه و … است. فلزیاب تفریحی برای پر کردن اوقات فراغت و سرگرمی استفاده می شود.

مشخصات فلزیاب تفریحی

این نوع فلزیاب های بیشتر فلزیاب های ساده و ارزانی هستند و فاقد تنظیمات پیشرفته و یاد هستند و کار با آن ها بسیار راحت و آسان است و حتی کودکان و نوجوانان می توانند با یک فلزیاب تفرحی به کاوش فلزات بپردازند. عمق کاوش این نوع فلزیاب ها حداکثر یک متر می باشد. دستگاه های فلزیاب تفریحی دارای ظاهری ساده می باشند و کار با آن ها بسیار راحت است و نیاز به تنظیمات خاصی نمی باشد.

فلزیاب هاب مناسب جهت استفاده تفریحی :

جهت استفاده از فلزیاب تفریحی نیاز به پرداخت هزینه زیاد نمی باشد و با کمترین هزینه می توان آن را خریداری نمود. شرکت های بزرگ تولید کننده فلزیاب مانند  ، ، ، و … از این نوع فلزیاب ها نیز تولید می کنند. نکته مهم اینجا است که برخی از فلزیاب فروش ها این فلزیاب ها را بسیار قوی و خوب معرفی می کنند و به دروغ عمق کاوش آن ها را بسیار بیشتر عنوان می کنند.

چند نمونه فلزیاب تفریحی

جهت خرید انواع فزیاب و طلایاب از نمایندگی فلزیاب شیراز می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

برچسب‌ها, , , , , , , , , , ,
همین حالا تماس بگیرید