فلزیاب دستی Tek-Point ساخت امریکا

felezyabhamedan فلزیاب Teknetics, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب دستی Tek-Point ساخت امریکا

شرکت Teknetics واقع در شهر El Paso ایالت تگزاس امریکا یکی از خوش نام ترین و برترین تولید کنندگان دستگاههای فلزیاب و گنج یاب در امریکا و جهان میباشد.این شرکت زیر مجموعه کمپانی Bounty Hunter است و کارخود را در سال ۱۹۸۳ آغاز و در سال ۱۹۸۹ جز اولین تولید کنندگان فلزیاب در تگزاس شد. در ادامه با ما همراه باشید فلزیاب دستی Tek-Point ساخت  این کمپانی را به ما معرفی نماییم.

فلزیاب دستی Tek-Point
فلزیاب دستی Tek-Point
فلزیاب دستی Tek-Point یکی از برترین فلزیاب های ساخت امریکا میباشد که دارای کیفیت بسیار بالایی است و توانسته در مدت زمان کوتاهی کنترل بازار فلزیاب های نقطه زن را به دست بگیرد یک فلزیاب نقطه زن خوب میتواند از حفاری های بی مورد جلوگیری نماید به این صورت که شما با یک فلزیاب محل تقریبی هدف را مشخص میکنید و بعد با این فلزیاب محل هدف را دقیق نقطه زنی میکنید.  اگر شما از کاوشگران گنج های باستانی هستید این فلزیاب بهترین گزینه برای شما میباشد.این فلزیاب میتواند ریز ترین فلزات درون خاک را نقطه زنی کند. همچنین نیز میتوان از این فلزیاب به عنوان فلزیاب دستی برای بازرسی بدنی استفاده نمود.

برخی از ویزگی های شاخص فلزیاب دستی Tek-Point :

  • تکنولوژی کارکرد Pulse Induction
  • دارای سیستم هشدار لرزشی و صوتی
  • دارای آلارم هنگام گم شده دستگاه جهت سهولت پیدا کردن آن
  • دارای ۳ سطح مختلف حساسیت قابل تنظیم
  • چراغ LED جهت کار در محیط های تاریک
  • خاموش شدن خودکار در هنگام استفاده نکردن
  • قابلیت کار با دو باطری AA
  • ساخته شده از مواد مقاوم در برابر سایش
  • کاملا ضد آب تا عمق ۲ متر
  • دارای کیف محافظ

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد طلایاب ، حفره یاب ، ، معدن ی یون یاباب ، ردیاب ، فلزیاب ارزان ، قیمت فلزیاب و … می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب EAGLE GTA 2500

فلزیاب EAGLE GTA 2500

طلایاب و فلزیاب EAGLE GTA 2500 فلزیاب EAGLE GTA 2500 نسبت به همه نوع فلز حساس بوده و می‌تواند وجود هر نوع فلزی را در حوضه‌ای عملکرد خود در زیر زمین و یا زیر آب تشخیص دهد و با توجه به میزان برد دستگاه می‌توان از آن برای ردیابی لوله‌های فلزی، کابل‌ها و یا سایر […]

فلزیاب GPX 4800

فلزیاب و طلایاب GPX 4800 محصول شرکت ماینلب

فلزیاب و طلایاب GPX 4800 | فلزیاب استرالیایی شرکت ماین لب استرالیا را میتوان شناخته شده ترین شرکت تولید فلزیاب دانست. این شرکت در حومه شهر Salisbury در جنوب استرالیا قرار دارد و با بیش از ۳۰ سال سابقه در ساخت دستگاههای فلزیاب ، گنج یاب و سایر دستگاههای امنیتی همواره جز برترین های این حوزه […]

فلزیاب EQUINOX 800

فلزیاب EQUINOX 800 محصول ماین لب استرالیا

فلزیاب EQUINOX 800 محصول ماین لب استرالیا سازگار با شرایط مختلف زمین و هدف های گوناگون می باشد. این محصول از سری گنج یاب های شرکت Minelab استرالیا و نسل جدید فلزیاب EQUINOX 600 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *