فلزیاب Fusion | اسکنر سه بعدی زمین

فلزیاب Fusion | اسکنر سه بعدی زمین

prihossein فلزیاب OKM, فلزیاب خارجی , , , , , , ,

فلزیاب Fusion | اسکنر سه بعدی زمین محصول کمپانی فلزیاب OKM

فلزیاب Fusion نسخه جدید و پیشرفته است. این فلزیاب برای اسکن سه بعدی از عوامل زمین و ارائه یک کاوش آسان با ویژگی های پیشرفته توسط شرکت طراحی و تولید شده است. اسکنر سه بعدی Fusion برای کاوشگران گنج، باستان شناسان و ماجراجویانی که به دنبال گنجینه های گمشده و مکان های پنهان هستند، مناسب می باشد.

اسکنر سه بعدی زمین و فلزیاب Fusion
اسکنر سه بعدی زمین و فلزیاب Fusion

این فلزیاب بر اساس فلزیاب Future 2018 در دو نسخه OKM Fusion Professional و OKM Fusion Professional Plus با بدنه بسیار سبک طراحی شده که برای مناطق ناهموار بسیار مناسب می باشد.

قابلیت های مشترک هر دو مدل فلزیاب Fusion

  • هدفون بلوتوث
  • انتقال داده به صورت کاملا بدون سیم
  • تبلت قرار داده شده توسط کارخانه
  • تجزیه و تحلیل داده ها با نرم افزار Visualizer 3D
  • کویل جستجوی جدید SRIS برای شناسایی هدف های فلزی کوچک
  • بسته بندی شده در جعبه بسیار مقاوم و ضدآب

عملکرد فلزیاب Fusion

نسخه Professional برای اپراتورهای با بودجه پایین مناسب می باشد در حالی که نسخه Professional Plus برای اپراتورهای حرفه ای که نیاز به ویژگی های بیشتر دارند، ایده آل است.

فلزیاب Fusion نسخه Professional تنها در جهت عمودی (Sound Live، Ground Scan) استفاده می شود.
فلزیاب Fusion نسخه Professional تنها در جهت عمودی (Sound Live، Ground Scan) استفاده می شود.

نسخه Professional Plus از OKM Fusion می تواند در عمودی (Live Sound، Ground Scan، Live Scan) و افقی (Ground Scan، Live Scan) جهت استفاده قرار گیرد.
نسخه Professional Plus از OKM Fusion می تواند در عمودی (Live Sound، Ground Scan، Live Scan) و افقی (Ground Scan، Live Scan) جهت استفاده قرار گیرد.

با استفاده از کویل جستجوی SRIS به راحتی کی توانید فلزات مختلف را در عمق سطحی زمین شناسایی کنید. زمانی که با فلزیاب OKM Fusion شروع به اسکن ۳ بعدی زمین می کنید، به راحتی می توانید هدف های پنهان شده در زمین را بشناسید. با کاوش فلزات به وسیله کویل جستجوی SRIS هیچ کدام از هدف های کوچک مانند هدف های زیر از دید شما پنهان نمی شود:

  • انگشترهای طلا
  • گوشواره، دستبند، گردنبند و …
  • سکه ها، دکمه ها و …

تصویر برداری سه بعدی از گنجینه های زیر زمین

در حالی که در مشغول گرفتن اسکن سه بعدی از زمین هستید. نرم افزار Visualizer 3 قادر است بلافاصله این اطلاعات را تجزیه و تحلیل کند و یک گراف ۳D رنگی از اشیاء پنهان نمایش دهد. بنابراین شما به معنای واقعی کلمه، قبل از شروع حفاری همه اشیاء پنهان مانند طلا یا اشیاء باستانی را قبل از حفر کردن مشاهده خواهید کرد.

در حالت Live Scan شما می توانید یک تصویر سونوگرافی از اشیاء پنهان را ببینید.
در حالت Live Scan شما می توانید یک تصویر سونوگرافی از اشیاء پنهان را ببینید.

با یک اسکن زمین 3 بعدی، یک اندازه گیری کامل انجام دهید و یک منطقه خاص را برای دیدن اشیاء دفن شده شناسایی کنید
با یک اسکن زمین ۳ بعدی، یک اندازه گیری کامل انجام دهید و یک منطقه خاص را برای دیدن اشیاء دفن شده شناسایی کنید

علاوه بر این شما می توانید اندازه، موقعیت و عمق هدف های شناسایی شده خود را تعیین کنید. بنابراین شما می دانید که کجار را حفاری کنید و چگونه عمق کاوش اشیاء مورد علاقه خود را به دست آورید.

هنگام خرید یک فلزیاب OKM شما نه تنها صاحب یک دستگاه فلزیاب می شوید، بلکه از از مزایای کامل مانند گارانتی (محدود در کشورهای خارجی) و خدمات پس از فروش این شرکت می توانید استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، گنج یاب ، سنسور GPR و انواع شاقول با کارشناسان ما در تماس باشید

جهت مشاوره در مورد فلزیاب Fusion با نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب EAGLE GTA 2500

فلزیاب EAGLE GTA 2500

طلایاب و فلزیاب EAGLE GTA 2500 فلزیاب EAGLE GTA 2500 نسبت به همه نوع فلز حساس بوده و می‌تواند وجود هر نوع فلزی را در حوضه‌ای عملکرد خود در زیر زمین و یا زیر آب تشخیص دهد و با توجه به میزان برد دستگاه می‌توان از آن برای ردیابی لوله‌های فلزی، کابل‌ها و یا سایر […]

فلزیاب GPX 4800

فلزیاب و طلایاب GPX 4800 محصول شرکت ماینلب

فلزیاب و طلایاب GPX 4800 | فلزیاب استرالیایی شرکت ماین لب استرالیا را میتوان شناخته شده ترین شرکت تولید فلزیاب دانست. این شرکت در حومه شهر Salisbury در جنوب استرالیا قرار دارد و با بیش از ۳۰ سال سابقه در ساخت دستگاههای فلزیاب ، گنج یاب و سایر دستگاههای امنیتی همواره جز برترین های این حوزه […]

فلزیاب EQUINOX 800

فلزیاب EQUINOX 800 محصول ماین لب استرالیا

فلزیاب EQUINOX 800 محصول ماین لب استرالیا سازگار با شرایط مختلف زمین و هدف های گوناگون می باشد. این محصول از سری گنج یاب های شرکت Minelab استرالیا و نسل جدید فلزیاب EQUINOX 600 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *