فلزیاب Relic Striker محصول شرکت فلزیاب Detech

فلزیاب Relic Striker

metaldetectorikpv فلزیاب Detech, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , ,

فلزیاب Relic Striker

یکر از شرکت های شناخته شده در جهان در زمینه فلزیابی ، شرکت فلزیاب Detech می باشد. این شرکت فلزیاب در بسیاری از نقاط دنیا دارای نمایندگی بوده و توانسته شهرتی در بین فلزیاب فروشان پیدا کند.محصولات این شرکت را می توان در کشور های آمریکایی ، اروپایی و بسیاری از کشور های دیگر تهیه کرد و به کاوش پرداخت.محصولات این شرکت دارای کیفیت خوبی بوده و توانسته نظر کاربران زیادی را به خود جلب نماید. محصولات این شرکت بیشتر فلزیاب پالسی می باشد که برای کاوش اعماق مختلف از آن بهره برد.فلزیاب Relic Striker محصول این شرکت فلزیاب می باشد که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

فلزیاب Relic Striker
فلزیاب Relic Striker

فلزیاب Relic Striker :

فلزیاب Relic Striker یکی از بهترین تولیدات این شرکت می باشد که توانایی کاوش عمق بیشتری نسبت به سایر دستگاههای این شرکت دارد.فرکانس مورد استفاده این دستگاه ۴٫۸ کیلوهرتز می باشد که فرکانسی بسیار پایین بوده و باعث افزایش دقت در کاوش می شود.این دستگاه دارای یک فرکانس دیگر جهت کاوش می باشد که به کاربر این امکان را می دهد که با ۲ فرکانس بتواند جاهایی را که مشکوک را با دقت بیشتری کاوش نماید و هدف را بیابد.با تنظیم ولوم Disc می توان حجم ابعاد فلز را تعیین نمود تا دستگاه اهداف کوچک  را به عنوان آلودگی حذف نکند.

سایر ویژگی ها و مشخصات فلزیاب Relic Striker :

  • فرکانس مورد استفاده دستگاه ۴٫۸ کیلوهرتزی
  • وزن دستگاه : ۱٫۶ کیلوگرم
  • توانایی تنظیم طول دستگاه با قد اپراتور
  • طراحی ارگونومی جهت کاهش خستگی کاربر
  • دارای ۲ حالت مختلف بالانس : بالانس اتوماتیک و بالانس دستی
  • توانایی تنظیم حساسیت و تفکیک
  • دارای باتری شارژی با شارژدهی بالا
  • استفاده از مواد اولیه با کیفیت در ساخت
  • دارای شارژر مخصوص

این مطلب مرتبط است با : ، فلزیاب Detech

شما می توانید جهت خرید انواع دستگاه فلزیاب به نمایندگی فلزیاب شیراز یا فلزیاب تهران مراجعه فرمایید. همچنین می توانید جهت مشاوره رایگان درباره فلزیاب Relic Striker با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب EAGLE GTA 2500

فلزیاب EAGLE GTA 2500

طلایاب و فلزیاب EAGLE GTA 2500 فلزیاب EAGLE GTA 2500 نسبت به همه نوع فلز حساس بوده و می‌تواند وجود هر نوع فلزی را در حوضه‌ای عملکرد خود در زیر زمین و یا زیر آب تشخیص دهد و با توجه به میزان برد دستگاه می‌توان از آن برای ردیابی لوله‌های فلزی، کابل‌ها و یا سایر […]

فلزیاب GPX 4800

فلزیاب و طلایاب GPX 4800 محصول شرکت ماینلب

فلزیاب و طلایاب GPX 4800 | فلزیاب استرالیایی شرکت ماین لب استرالیا را میتوان شناخته شده ترین شرکت تولید فلزیاب دانست. این شرکت در حومه شهر Salisbury در جنوب استرالیا قرار دارد و با بیش از ۳۰ سال سابقه در ساخت دستگاههای فلزیاب ، گنج یاب و سایر دستگاههای امنیتی همواره جز برترین های این حوزه […]

فلزیاب EQUINOX 800

فلزیاب EQUINOX 800 محصول ماین لب استرالیا

فلزیاب EQUINOX 800 محصول ماین لب استرالیا سازگار با شرایط مختلف زمین و هدف های گوناگون می باشد. این محصول از سری گنج یاب های شرکت Minelab استرالیا و نسل جدید فلزیاب EQUINOX 600 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *