مناطق باستانی
مناطق باستانی جهت کاوش گنج
۱۳۹۷-۰۶-۱۵
فلزیاب های VLF و PI
فلزیاب های VLF و PI | تفاوت این فلزیاب ها
۱۳۹۷-۰۶-۱۵

لوپ های شرکت IKPV و دلیل برتری آن ها

لوپ های شرکت IKPV

لوپ های شرکت IKPV

لوپ های شرکت IKPV و دلیل برتری آن ها

لوپ های شرکت IKPV

لوپ های شرکت IKPV

دستگاه فلزیاب از بخش های مختلف و متفاوتی تشکیک شده است که یکی از مهمترین بخش های دستگاه فلزیاب ،لوپ آن می باشد. نام های دیگری مانند سیم پیچ فلزیاب ، دیسک فلزیاب یا لوپ فلزیاب نیز دارد.

کویل دستگاه های فلزیاب دو نوع هستند:

  • Concentric
  • Widescan

استفاده از لوپ های Concenteric یا متحدالمرکز برای مواقعی که نیاز به تفکیک بهتری باشد پیشنهاد میشود و کویل های Widescan کمتر تحت تاثیر معدنی بودن زمین قرار میگیرند. تمامی کویل ها از لحاظ الکترونیکی ضد آب و محافظت شده هستند.به صورت کلی کویل های بزرگتر عمق بیشتر با اهداف بزرگتر را کاوش میکنند و زمین را بهتر پوشش میدهند اما حساسیت به اشیا کوچک ممکن است در آنها ضعیف تر باشد.کویل های کوچک حساسیت بیشتری به اشیا کوچک دارند و تشخیص و عملکرد بهتری را در خاک های آلوده دارند.

لوپ های شرکت IKPV:

کمپانی IKPV دارای بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه های تولید ، فروش ، تعمیر و اجاره انواع فلزیاب و گنج یاب ایرانی می باشد . این شرکت ایرانی یزرگترین تولید کننده فلزیاب و گنج یاب است. تمامی مراحل طراحی و ساخت محصولات فلزیاب این شرکت در داخل کشور انجام شده و اکثر موارد عملکرد و دقت بالاتری نسبت به محصولات مشابه خارجی دارند. لوپ های تولیدی این شرکت از بهترین متریال های اولیه ساخته شده اند و از جدیدترین تکنولوژی روز در زمینه ساخت لوپ فلزیاب بهره میبرند. کویل های فلزیاب این شرکت دارای بیشترین سازگاری با انواع فلزیاب و طلایاب و گنج یاب های معمول بوده و از کمترین خطا و نویز بهره میبرند.

تکنولوژی به کار رفته در این لوپ ها باعث میشود که طول عمر و استحکام فوق العاده ای داشته باشند و حداکثر راندمان را در محیط های آلوده دارند.ویژگی شاخص لوپ های تولیدی شرکت ما قیمت بسیار پایین و رقابتی آن ها است.تنوع سایز لوپ های تولیدی شرکت ما بسیار زیاد بوده و تقریبا تمام سایز های رایج را پوشش میدهد.

این مطلب مرتبط است با :

میتوانید با تماس با کارشناسان ما و اعلام نوع دستگاه فلزیاب خود از موجود بودن لوپ مناسب آن اطمینان حاصل کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، یون یاب ، سنسور GPR و انواع شاقول با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 2 =

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
همین حالا تماس بگیرید