مناطق باستانی جهت کاوش گنج

مناطق باستانی

yaghoub مقالات فلزیاب , , , , , , , ,

مناطق باستانی جهت کاوش گنج

برای یافتن سکه های بیشتر و عتیقه های با ارزش تر باید مناطق باستانی را بشناسید. پیدا کردن سکه های باستانی و قدیمی و عتیقه های مربوط به دوران باستانی و قدیمی و هزاره های قبل بسیار هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود.

مناطق باستانی
مناطق باستانی

برای پیدا کردن مناطق باستانی نکته های زیر را در نظر داشته باشید:

  • نقشه های قدیمی
  • روزنامه های قدیمی
  • انجمن های باستان شناسی محلی
  • موزه های محلی
  • افراد محلی
  • کلیسا ها ، مساجد و زیارت گاههای قدیمی
  • دانششگاهها
  • کتابخانه ها

 نقشه های قدیمی :

با استفاده از نقشه های قدیمی میتوانید راه های قدیمی ، بناهای قدیمی ، شهر ها و روستا های قدیمی که دیگر وجود را می توانید پیدا کنید. و در مورد آنها اطلاعات کسب کرد و با رفتن به آن محل ها میتوانید شانس خود را برای یافتن گنج و عتیقه بیشتر کنید.

روزنامه های قدیمی :

روزنامه های قدیمی دارای اطلاعات بسیار زیادی در مورد جشن ها و کارناوال های قدیمی و مناطق قدیمی هستند که دیگر وجود ندارند و محل آنها ، اتفاقات و حوادثی که باعث از بین رفتن یک مکان خاص شده است ، در این روزنامه ها اطلاعاتی در مورد داستان ها و افسانه های محلی و … وجود دارد و با کسب اطلاع از آنها میتوان موفقیت خود را در کاوش بیشتر کرد.

انجمن های باستان شناسی محلی :

می توانید با صحبت کردن با افراد با تجربه در باستان شناسی اطلاعات خیلی خوبی بدست آورید که در کاوش آن مناطق به شما کمک زیادی میکند.

موزه های محلی :

موزه های محلی اطلاعات خیلی خوبی از مناطق باستانی و تاریخی دارند که میتوانید با اطلاعات بدست آمده از این موزه ها می توانید دانش خود را در مورد محل کاوش افزایش داده و در کار خود موفق باشید.

افراد محلی :

اطلاعاتی که افراد محلی و کسانی که درآن مناطق زندگی می کنند خیلی مفید و با ارزش هستند که حتی در کتاب های تاتریخی نیز نمی توان آنها را پیدا کرد.

کلیسا ها ، مساجد و زیارت گاههای قدیمی : 

مکان های مذهبی از قدیم در تمامی اجتماعات باستانی حظور داشته اند و با بازدید مکان های مذهبی می توانید اطلاعات خوبی بدست بیاورید.

دانشگاهها :

مراکز علمی همیشه از اصلی ترین مکان های تولید و جمع آوری اطلاعات علمی هستند. با حظور در همایش هایی که در دانشگاه ها برگذار می شنود و صحبت و مشورت با اساتید برجسته در زمینه های تاریخ و باستان شناسی اطلاعات خوبی را می توانید بدست بیاورید.

کتابخانه ها :

مطالعه همیشه بهترین راه برای کسب اطلاعات هستند. که با مطالعه کتاب های تاریخی ، باستان شناسی و … اطلاعات خیلی خوبی در مورد مکان های باستانی می توانید بدست بیاورید و با کاوش آن مناطق شانس خود را امتحان کنید.

این مطلب مرتبط است با :

شاید دوست داشته باشید:

خرید گنج یاب حرفه ای

خرید گنج یاب حرفه ای برای آن دسته از کاوشگرانی که عمق کاوش را در اولویت اصلی انتخاب فلزیاب قرار می‌دهند، لئوپارد ۱۶۰۰۰ محصولی جذاب خواهد بود. غول ایرانی دنیای فلزیاب در ایران از نسل جدید فلزیاب سری لئوپارد رونمایی کرد که اکنون به عمق کاوش به ۲۰ متر ارتقا یافته که با سنسور مگنومتر […]

طلایاب SMART برای گنجیابی مناسب است ؟

طلایاب SMART دستگاهی فوق العاده برای گنجیابی طلایاب اسمارت محصول کمپانی DEEP TECH میباش. این کمپانی بلغارستانی از سال ۲۰۰۳  به صورت حرفه ای و رسمی اقدام به تولید فلزیاب نمود که توانست به پیشرفت های خوبی دست یابد فلزیابی که میخواهیم امروز مورد بررسی قرار دهیم طلایاب smart است. اکنون سوالی که در ذهن […]

چرا باید فلزیاب ایرانی بخریم ؟

چرا باید فلزیاب ایرانی بخریم با این مقدمه به شرح مختصری از ضرورت خرید فلزیاب ایرانی پرداخته می‌شود. به عبارتی تلاش می‌شود تا به تعدادی از سوالاتی که ممکن است در این باره پیش بیاید پاسخ داده شود. کیفیت، یکی از فاکتورهای اصلی در بحث خرید است که برای هر فردی حائز اهمیت است و […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *