فلزیاب EQUINOX 800
فلزیاب EQUINOX 800 محصول ماین لب استرالیا
۱۳۹۷-۰۵-۲۴
فلزیاب BC4 Whites
۱۳۹۷-۰۵-۲۵

نشانه تمساح در دفینه یابی

نشانه تمساح در دفینه یابی

نشانه تمساح در دفینه یابی

نشانه تمساح در دفینه یابی و گنج یابی

تمساح جانوری است خزنده دارای چهار دست و پا، در آب به راحتی شنا می‌کند، اما همیشه در آب نمی‌ماند و تخم‌هایش را در خشکی می‌گذارد. این حیوان دارای فک و دندان‌های بسیار نیرومند است و به گروه چهاراندامان از تیره تمساحیان تعلق دارد. این خزندهٔ آبی و خشکی بزرگ در سراسر مناطق جهان مانند: آفریقا، آسیا، آمریکا و استرالیا زندگی می‌کند. تمساح مانند سایر موجودات ساکن در رودخانه‌ها و دریاچه‌ها و سرزمین‌های مرطوب در آب‌های شیرین و گاهی در آب‌های کمی شور زندگی می‌کند.

نشانه تمساح در دفینه یابی

نشانه تمساح در دفینه یابی

نشانه تمساح در دفینه یابی

نشانه تمساح در گنج یابی بسیار نادر است و در کشور ایران بسیار کمیاب است و زمانی که نماد تمساح را دیدید باید به دقت آن را مورد بررسی قرار دهید تا اطمینان پیدا کنید که طبیعی نیست و یک نفر این نماد را تراشیده است. از ویژگی های تمساح شکار با دقت و حوصله بسیار است پس شما زمانی که به دنبال دفینه ای هستید که در آن آثار و نشانه تمساح وجود دارد باید کمی حوصله به خرج دهید تا به هدف برسید.

در صورتی که مطمئن شدید که آثار و نشانه تمساح را پیدا کرده اید در جهتی که تماسح به آن نگاه می کند به دنبال تپه ای باشید که در آن تپه، گنجینه ای بزرگ وجود دارد که با سختی به آن دست پیدا خواهید کرد. در صورتی که سر سوسمار به تنهای بر روی سنگ یا صخره هک شده بود به دنبال نماد دیگری مانند جوغن و یا چیزی شبیه به آن باشید که اطراف آن چاهی وجود دارد که دفینه در آن چاه قرار دارد. در کاوش چاه بسیار دقت نمایید و حتی دیوار چاه را مورد بررسی قرار دهید تا به دفینه دست پیدا کنید. در صورتی که نشانه تمساح یا شبیه آن مشاهده کردید شما می توانید جهت یافتن سریع تر و راحت تر هدف از دستگاه های فلزیاب و گنج یاب استفاده نمایید.

جهت خرید فلزیاب از کمپانی IKPV می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
همین حالا تماس بگیرید